نسخه آزمایشی

حضور موسسه فرهنگی ، هنری و انتشارات بین المللی الهدی در نمایشگاه کتاب مجازی پکن

بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب پکن ( به صورت مجازی ) با شعار «نمایشگاه هوشمند» و با حضور ناشران ایرانی و ازجمله آنها موسسه فرهنگی هنری و انتشارات بین المللی الهدی آغاز به کار کرد.

بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب پکن که قرار بود در تاریخ ۵ تا ۹ شهریور به صورت فیزیکی و مجازی برگزار شود با توجه به شرایط حاکم بر جامعه جهانی متأثر از شیوع ویروس کرونا، صرفاً به شکل مجازی و از تاریخ ۵ تا ۹ مهر ۱۳۹۹ (۲۶ تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰) برگزار می شود.

در این نمایشگاه از تکنولوژی های جدید و هوش مصنوعی برای تجربه نمایشگاهی آنلاین و مناسب استفاده شده است و بنا بر اعلام مجریان نمایشگاه بین المللی کتاب پکن، این نمایشگاه فضایی برای ارتباطات دیجیتال و خدمات تجاری آنلاین در طول سال برای صنعت نشر بین الملل ایجاد کرده است.

در این نمایشگاه ۲۶۰۰ ناشر، ۱۰۰ آژانس ادبی و ۵۰۰ کتابخانه از ۹۵ کشور ثبت نام کرده و به معرفی آثار خود می پردازند، همچنین بیش از ۳۰۰ هزار عنوان کتاب در سایت نمایشگاه بارگذاری شده و برگزاری ۱۰۰ رویداد و نشست آنلاین و آفلاین پیش بینی شده است.

موسسه فرهنگی هنری و انتشارات بین المللی الهدی نیز با ارائه ی آثاری چون آشنایی با شاعران کلاسیک ایران ، گزیده تاریخ ایران ، از گذشته ادبی ایران ، از سعدی تا آرگون ، حکمت سعدی ، آداب و رسوم نوروز ، آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان و ...  به زبانهای فارسی ، انگلیسی ، فرانسه ، چینی ، روسی  در این نمایشگاه حضور دارد.

لازم به ذکر است مولفین و مترجمین و کارشناسان انتشارات بین المللی الهدی همراه با کارشناسان و متخصصان صنعت نشر  بین الملل سایر ناشران ایرانی حاضر در نمایشگاه ،در برنامه های جنبی از جمله برگزاری نشست های ادبی و تحلیلی در عرصه صنعت نشر بین الملل حضور خواهند یافت . 

 موسسه فرهنگی هنری و انتشارات بین المللی الهدی ، موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، ، جامعه المصطفی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آژانس ادبی تماس، آژانس ادبی پل، آژانس ادبی دایره مینا، انتشارات طوطی، انتشارات نیماژ و انتشارات شمع و مه از جمهوری اسلامی ایران در  این نمایشگاه حضور دارند.