نسخه آزمایشی

به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر؛ شماره 363 نشریه «الوحده» منتشر شد

شماره 363 نشریه «الوحده» از سوی مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پی شهادت سردار پُرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اقدام به انتشار نشریه «الوحده» به زبان عربی کرد.

این نشریه فرهنگی، تحلیلی و خبری حدود سی سال است که به قلم صاحب نظران حوزه های مختلف، با رویکردی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، پیوسته به چاپ رسیده و در بیش از 120 کشور جهان عرضه شده است.

برخی از مقالات این شماره از نشریه شامل سرمقاله با عنوان «شهادت سردار سلیمانی و اقتدار محور مقاومت»، «آینده نفوذ و تاثیر منطقه ای ایران»، «سردار سلیمانی رمز اقتدار و هویت ایران اسلامی» و «کشتار فرودگاه بغداد (علل و پیامدهای ترور سردار شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس)» می شود.

در بخشی دیگر از این شماره، «گفت وگو با عضو مجلس شورای اسلامی ، جلال میرزایی، در مورد کاهش تعهدات برجامی و خروج از ان پی تی و نقد مواضع اروپاییان»، «سخنان مقام معظم رهبری بر لزوم پایان دادن به حضور فاسد آمریکا در منطقه»، «زندگی حاج ابومهدی المهندس» و «بیانیه رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد گام دوم انقلاب اسلامی» آمده است.

«سخنان ولایتی مبنی بر انقلاب اسلامی و بازگشت گرایش دینی در مهندسی جهانی»، «گفت وگوی مفصل با حضرت آیت الله مصباح یزدی در مورد گام دوم، نقش جوانان و تطهیر انقلاب»، «منشور سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در گام دوم انقلاب»، «مصطفی ملکوتیان: چهل سال بدونِ «خیانت به آرمانها» »، «شمشیر خدایی پرچم شما به زمین نخواهد افتاد» و «مونی بعزاوی، شاعر تونسی : هدیه به روح سپهبد قاسم سلیمانی .. سید شهدا» از دیگر مقالات شماره 363 نشریه «الوحده» است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی «الوحده» مراجعه کنند.

نظرات کاربران