در حال بارگذاری ...
 • بازدید مدیرعامل و مدیران انتشارات الهدی از مجموعه بوستان کتاب قم

  همزمان با بیست وهفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در روز 28 آبان ماه مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری و انتشارات بین المللی الهدی در راستای استفاده از ظرفیت های موجود نشر در کشور و هم افزایی با سایر نهاد ها به همراه مدیران موسسه در موسسه بوستان کتاب قم حاضر شده و از نزدیک با توانمندی های این مرکز آشنا شدند.

  بازدید از ظرفیت های چاپخانه دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و آشنائی با پروسه چاپ افست و دیجیتال در این مرکز،بازدید از فروشگاه های بوستان کتاب قم،بازدید از بخش های مختلف تولید ،بازرگانی،نمایندگی ها و ... این مرکز که با توضیحات مفصل کارشناسان مربوطه و جناب آقای انصاری مدیرعامل محترم موسسه بوستان کتاب قم انجام پذیرفت موجب آشنائی هرچه بیشتر با این مجموعه را فراهم کرد.

  در این دیدارها همچنین جناب آقای اسدی و همراهان ایشان به معرفی منشورات و فعالیت های الهدی خصوصا ظرفیت های برون مرزی و بین المللی آن پرداختند و نتیجتا پیش نویس قرارداد همکاری دو مجموعه در حوزه های مبادله خدمات نشر و منشورات و همچنین همکاری در حوزه بین الملل، پس از همراهی و مذاکرات در یک روز کاری تهیه گردید که با تاکید طرفین توافقات بعمل آمده بزودی اجرائی خواهد شد.

   

   

  attach20200122615742321296.jpg

   

   

  توافقات:

  1-انعقاد توافق نامه همکاری

  2-مبادله کتاب موسسه با خدمات چاپ بوستان کتاب               

  3-انعقاد قرارداد با پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی جهت استفاده از پلتفرم فروش الکترونیکی کتاب پژوهان و توزیع آثار موسسه در این سامانه

  4-تسهیل حضور بوستان کتاب قم جهت حضور در نمایشگاه های بین المللی کتاب با اخذ همکاری رایزنی های فرهنگی

  5-همکاری درخصوص چاپ مشترک آثار

  6-حضور مشارکتی در نمایشگاه های بین المللی کتاب

  7-توزیع و فروش منشورات الهدی در فروشگاه مرکزی بوستان کتاب قم

   

   

   

   

   

  attach20200120955182461294.jpg

  attach20200133966834221295.jpg

   

   


  نظرات کاربران