نسخه آزمایشی

با امضاء تفاهمنامه در حوزه نشر و نمایشگاه­ های بین­ المللی کتاب؛ فعالیت های مؤسسه الهدی و معاونت فرهنگی ارشاد گسترش می یابد

حجت الاسلام محمد اسدی موحد مدیرعامل موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی با محسن جوادی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص امضای تفاهم نامه همکاری در زمینه های نمایشگاه های بین المللی کتاب، چاپ کتاب و نشریات بین المللی درآینده ،دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه الهدی ، هدف از برگزاری این دیدار هم اندیشی ،بررسی زمینه های همکاری مشترک میان معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی بود.

در این نشست طرفین ضمن تبیین راهبردها و اهداف مشترک در خصوص گسترش زمینه ­های همکاری و همفکری و تدوین راهکارهای عملی در جهت تحقق منویات و تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ، گفتمان انقلاب اسلامی، جوانان جهان اسلام، هنر و تمدن نوین اسلامی در عرصه بین ­الملل و با هدف گسترش آموزه های اسلام، مکتب اهل بیت(ع) و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و استفاده از ظرفیت های خوب موسسه الهدی در زمینه های تجهیز کتابخانه ها در حوزه بین الملل، شناسایی نخبگان جهان اسلام، نمایشگاه­های بین ­المللی کتاب، چاپ کتاب و نشریات بین المللی  گفتگو وتبادل نظر شد. 

جوادی از موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی به عنوان یکی از موسسات فعال در عرصه بین الملل یاد کرد که  می توان از ظرفیت های این مجموعه و کمیته پشتیبانی از نمایشگاهها ی بین المللی کتاب  بهره مندشد.

جوادی در پایان سخنان خود ضمن قدردانی ازفعالیت های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و موسسه الهدی در عرصه بین الملل تصریح کرد:بزودی تفاهم نامه ای اجرایی بین معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه بین المللی  الهدی منعقد خواهدشد.

گفتنی است مدیرعامل موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی به عنوان دبیرکمیته هماهنگی و پشتیبانی از نمایشگاههای بین المللی کتاب نیزمی باشند.

نظرات کاربران