نسخه آزمایشی

حضور موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی در نهمین نمایشگاه کتاب زنجان

نهمین نمایشگاه ناشران کتاب کشور از تاریخ 9 مهر ماه توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در محل دائمی شرکت نمایشگاههای بین المللی کاسپین زنجان کار خود را آغاز کرد . دراین دوره از نمایشگاه 360 ناشر از کل کشور در این نمایشگاه حضور دارند از برنامه های جنبی این نمایشگاه نقد کتاب ، نقد ادبی و ... می باشد .

موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی با ارائه بیش از 100 عنوان کتاب با موضوعات تاریخی، فرهنگ ملل، ادبی و فلسفی و... در نهمین نمایشگاه کتاب زنجان حضور دارد.

 از جمله آثارارائه شده در غرفه موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی می توان به کتابهایی چون وارطانیان سرگذشت بزرگترین جاسوس شوروی در ایران، فلسفه دکارت ، فلسفه دین، فرهنگ موضوعی آثار نظامی ، دین و چالش های جهان معاصر ، تاریخ اسلام در آفریقا، خوبان مجموعه داستان هایی از تاجیکستان و کتابهای فرهنگ ملل که به معرفی فرهنگی سایر کشورها می پردازد اشاره کرد.

این نمایشگاه به همت موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 9 تا 14 مهرماه 1397، همه روزه از ساعت 15 تا 21، در شهر زنجان، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین میزبان  علاقه مندان به کتاب  می باشد.

 

 

نظرات کاربران