نسخه آزمایشی

فراخوان مشارکت در نمایشگاه کتاب جمهوری اسلامی ایران در کابل

فراخوان مشارکت در نمایشگاه کتاب جمهوری اسلامی ایران در کابل

بسمه تعالی
فراخوان مشارکت در نمایشگاه کتاب جمهوری اسلامی ایران در کابل
ضمن تبریک فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به اطلاع کلیه ناشران و موسسات انتشاراتی حوزه کتب دانشگاهی می رساند حسب توافقات انجام گرفته فی ما بین رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کابل و دانشگاه کابل، نمایشگاه کتاب جمهوری اسلامی ایران با موضوع کتب دانشگاهی در سال آینده و از تاریخ 1/2/1397 لغایت 8/2/1397 در دانشگاه کابل برگزار می¬گردد. با توجه به اهمیت مشارکت در این نمایشگاه و نقش آن در توسعه روابط فرهنگی بین دو کشور دوست و همسایه جمهوری اسلامی ایران و افغانستان، در صورت تمایل آن نهاد محترم نسبت به مشارکت و حضور در این رویداد مهم فرهنگی، خواهشمند است دستور فرمایید با توجه به شرایط و تسهیلات ذیل مراتب را تا تاریخ 1/12/1396 به دبیرخانه کمیته هماهنگی و پشتیبانی نمایشگاه های بین المللی کتاب اعلام تا هماهنگی های مربوطه در اسرع وقت با نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کابل به عمل آید.
شرایط و تسهیلات حضور در نمایشگاه کتاب کابل:
1- مساحت هر غرفه نه متر و فضای غرفه ها به صورت آماده و رایگان در اختیار موسسات انتشاراتی قرار خواهدگرفت همچنین هزینه های تبلیغات محلی نیز به عهده نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کابل خواهد بود.
 2-هزینه اقامت و پذیرائی برای هر نفر روزانه حدود 30 دلار می باشد.
3- ارسال بار و هزینه های آن به عهده موسسات انتشاراتی شرکت کننده خواهد بود و نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کابل در ترخیص بار از گمرک افغانستان آنان را مساعدت خواهد نمود.
4-حضور ناشران دانشگاهی و عمومی جمهوری اسلامی ایران باعث رونق بیشتر این رویداد فرهنگی خواهد بود.
علاقمندان جهت اخذ طلاعات بیشتر می توانند یا  دفتر موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین¬المللی الهدی با جناب آقای علیرضا معصومی یا شماره تماس 88895003  و یا  فاکس:88902725 تماس حاصل نمایند .
پست الکترونیکی Commercial@alhodagroup.ir

نظرات کاربران