نسخه آزمایشی

هشتمین جلسه اعضاء کمیته هماهنگی و پشتیبانی نمایشگاه های بین المللی کتاب

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی، هشتمین جلسه اعضاء کمیته هماهنگی و پشتیبانی نمایشگاه های بین المللی کتاب با حضور مسئولین عالی رتبه نظام با هدف آسیب شناسی وضع موجود و رسیدن به اهداف سیاست های حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب برگزار شد.

در این نشست که در روز چهارشنبه 5 دی ماه برگزار شد بعد از ارائه گزارش عملکرد کمیته توسط دبیر کمیته، بحث و بررسی پیرامون تامین بودجه لازم برای حضور فاخر نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه های بین المللی کتاب و هم چنین بررسی پیشنهادات اعضا محترم کمیته در خصوص برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران صورت گرفت.

در همین راستا ضمن تشکر کلیه اعضاء و مسئولین از عملکرد خوب کمیته هماهنگی و پشتیبانی نمایشگاه های بین المللی کتاب در برگزاری جلسات منظم، هم افزایی بین ناشران، رسیدن به وضع نسبتا مطلوب آن، به ارزیابی محورها، بررسی آسیب ها و موانع وضع موجود پرداختند.

احمدی، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی و دبیر این کمیته، ضمن ارائه گزارش عملکرد این کمیته از ابتدا تشکیل تا کنون با برشمردن ارزیابی مناسب حضور در نمایشگاه های بین المللی کتاب در سال 96 را که بیش از مصوبات بود، این دستاورد را حاصل هم افزایی دستگاه ها با هم دانست و آن را از افتخارات هماهنگی این کمیته محسوب کرد.

 وی افزود: این کمیته بحث هماهنگی حضور در نمایشگاه های بین المللی کتاب را پیگیری می کند. اعضای کمیته مرکب از 15 نهاد و ارگان بوده و با تدابیر اندیشیده شده برای ترویج گفتمان انقلاب اسلامی در سال 97 هم افزایی سازمان ها، نهادها و ناشران برنامه ریزی گردیده است.

احمدی در ادامه تصریح کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از دریافت ایده ها و طرح های برای برگزاری چهل نمایشگاه مجازی بین المللی با موضوعات روز، انتشار چهل کتاب فاخر و نشریات موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی استقبال کرده و بعد از کارشناسی آن ها، اقدامات لازم برای اجرایی شدن آن ها انجام خواهد گرفت.

نظرات کاربران