نسخه آزمایشی

خانه بنیانگذارانقلاب اسلامی در نجف اشرف میزبان کتابهای الهدی در 37 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

انتشارات بین­­ المللی الهدی در سلسله برنامه های فرهنگی خود در نمایندگی­های خارج از کشور، به مناسبت دهه مبارکه فجر نمایشگاه کتاب و نمایشگاه مجموعه عکس­های روز شمار انقلاب را در بیت امام (ره) در نجف برپا کرده که مورد استقبال دوستداران انقلاب اسلامی از کشورهای مختلف قرار گرفته است.

 در مهرماه 1344، امام خمینی(ره) و فرزندش آیت الله حاج آقا مصطفی به تبعید گاه دوم خود یعنی عراق اعزام می شوند . ایشان به مدت سیزده سال در شهر نجف اشرف اقامت داشتند. این منزل در جنوب شهر قدیم نجف قرار دارد.

آثار ادبی و هنری شامل تازه­های نشر و پرفروشهای انتشارات بین المللی الهدی به زبان عربی و انگلیسی با موضوعاتی از قبیل آثار و اندیشه­های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری، تاریخ انقلاب، قانون اساسی ج. ا.ایران، فرهنگ و هنر ایران، تاریخ اسلام، تشیع، ادبیات دفاع مقدس و ... در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شده و به بازدیدکنندگان اهداء می­گردد.

در داخل کشور نیز به مناسبت ایام الله دهه فجر جشنواره فروش ویژه محصولات فرهنگی انتشارات بین­المللی الهدی آغاز شده است. این جشنواره شامل محصولات فرهنگی از قبیل بسته­های ادبی، دانشگاهی، قرآنی و زبانهای خارجی می­باشد که با در نظر گرفتن تخفیفهایی خاص عرضه می­شود.

در این طرح بسته­های فوق همراه با جوایز فرهنگی، تخفیف­های نقدی و استفاده رایگان از کتابخوانهای تحت شبکه های اینترنتی قابل دسترسی است.

 

نظرات کاربران