نسخه آزمایشی

درباره نمایندگی الهدی در افغانستان

نمایندگی و فروشگاه مرکزی موسسه بین المللی الهدی در کشور افغانستان از سال 1382 فعالیت خود را در شهر کابل آغاز کرد. در این فروشگاه که در چهار راه حاجی یعقوب در کابل واقع شده، بیش از 2000 عنوان کتاب عرضه می شود. از جمله کتاب هایی که تاکنون در این نمایندگی منتشر شده است، می توان کتاب های «جغرافیای ولایت بامیان»، «جغرافیای ولایت غزنی»، «افغانستان و نقاط شگفت انگیز آن» را نام برد.

در حال حاضر، نمایندگی و فروشگاه مرکزی موسسه بین المللی الهدی در شهرکابل افغانستان یکی از موزعین موفق کتاب در این کشور است.

یکی دیگر از دفاتر فروش نمایندگی الهدی در کشورافغانستان در دانشگاه کابل واقع شده است که با تلاش موسسه بین المللی الهدی، این فروشگاه نیز باعرضه بیش از 2000 عنوان کتاب دانشگاهی، مرجعی برای برای تهیه کتب دانشگاهی منتشر شده در ایران است.

حضور پررنگ الهدی درافغانستان باعث شده تا ناشران افغان خواهان دریافت مجوز نشر برخی از کتب ایرانی شوند. این روند، تاثیر مثبتی در جلوگیری از قاچاق روز افزون کتاب های ایرانی در افغانستان می شود. طی چند سال اخیر، ناشران پاکستانی از علاقه افغان ها به کتب ایرانی سوءاستفاده کرده و کتاب های پرمخاطب ایرانی را با کیفیتی پایین و قیمت های نازل منتشر می کنند و در افغانستان توزیع می کنند.

 

نشانی نمایندگی و فروشگاه مرکزی: کابل، چهارراه حاجی یعقوب نرسیده به چهارراه شهید تلفن: 93799544998 +

نشانی فروشگاه دوم: کابل، دانشگاه کابل، 93783404117 +

نظرات کاربران