نسخه آزمایشی

210 اثر الهدی در نمایشگاه کتاب دوحه

210 عنوان کتاب از آثار گروه انتشاراتی الهدی در کنار آثاری از 29 کشور جهان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب دوحه عرضه می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی، 210 عنوان کتاب از آثار گروه انتشاراتی الهدی و ناشران عضو آژانس ادبی نوروز با موضوعات ادبیات داستانی، ایران شناسی، آثار و اندیشه امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و ... به زبان عربی، فارسی و انگلیسی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین­ المللی کتاب دوحه عرضه می شود. این آثار به همت خانه فرهنگ و هنر ایران که به نمایندگی از  موسسه بین المللی الهدی در این دوره از نمایشگاه کتاب دوحه حاضر است، به مخاطبان ارائه می شود.

از جمله آثار گروه انتشاراتی الهدی در این نمایشگاه می­ توان از کتاب های «امام خمینی(ره) و انسان سازی» نوشته محمدرضا وصفی، «و ان محمد رسول ا...» اثر آن ماری شیمل، «الفارسیه المبسط للعرب» نوشته روح الله هادی، «تأثیر الحکم الفارسیه فی الادب العربی» از دکترعیسی العاکوب از آثار گروه انتشاراتی الهدی و کتاب های «سنگ سلام» نوشته محمدرضا بایرامی و «3 کاهن» نوشته محمد قیصری از انتشارات عصرداستان، «فریدون پسر فرانک» نوشته علیرضا محمودی ایران مهر از آثار نشر گمان، «آهنگ تارکولی» نوشته محمد هادی محمدی از نشر چیستا، «سرونا و باغ هزار پیچ» نوشته مژگان شیخی از نشر ذکر، «سنن الرسول الاعظم(ص)» از انتشارات امیرکبیر و «سکه­ های مسی ایران» اثر بهرام علاءالدینی از آثار انتشارات یساولی، نام برد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب دوحه با حضور 432 ناشر از 29 کشور جهان برگزار می­ شود و کشور برزیل میهمان افتخاری این نمایشگاه است که برنامه­ های فرهنگی گسترده­ ای را نیز تدارک دیده است.

شایان ذکر است، برای نخستین بار 12 هزار عنوان کتاب عربی و بیش از 2500 عنوان کتاب خارجی توسط ناشرین حاضر در این نمایشگاه عرضه می شود.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب دوحه که همه ساله در اولین ماه میلادی و با حضور حدود 30 کشور در دوحه برگزار می­ شود، امروز چهارشنبه 7 ژانویه(17 دی ماه) با حضور نخست وزیر و وزیر فرهنگ کشور قطر افتتاح می شود و تا 17 ژانویه همزمان با 27 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه­ های شهر دوحه، ادامه دارد.

پابان خبر/

نظرات کاربران