در حال بارگذاری ...
 • کتاب « ایران، مهد همزیستی مسالمت آمیز ادیان » در اوگاندا منتشر شد

  با همکاری مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی، شرکت انتشارات مدرن جینجانی کامپالا و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در اوگاندا، در قالب طرح تاپ چاپ و منتشر شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این کتاب به همراه کتاب «داستان راستان به زبان لوگاندا» که در اوایل سال جاری توسط این نمایندگی چاپ و منتشر شده است در آذر ماه آینده در مراسم  جوایز کتاب سال 2020  کامپالا، متقارن با روز ملی کتاب، کتابخوانی و کتابدار و هفته پژوهش در کشورمان در حضور شخصیت ها و فرهیختگان مسیحی و مسلمان این کشور، رونمایی خواهد شد.

  نسخه هایی از این کتاب که سیصد صفحه بوده و تمام  تصاویر و متن آن رنگی با کیفیت عالی است به کتابخانه های ملی کامپالا، شورای بین الادیان اوگاندا، مراکز علمی و آموزشی، کلیساها، کشیش ها، بیشاپ ها، شخصیت های بزرگ مسیحی، فرهیختگان، اصحاب تعقل و تفکر،  رسانه ها و ... اهداء خواهد شد.

  این کتاب روایتگر جنبه های مختلف زندگی مسالمت آمیز پیروان ادیان توحیدی در ایران بوده و سند محکمی بر دروغ بودن تبلیغات سوء دشمنان جمهوری اسلامی ایران و عوامل مزدور آن ها است. سندی که مبین برخورداری پیروان ادیان الهی از حقوق برابر با مسلمانان ایران است. سندی که گویای صلح دوست بودن جمهوری اسلامی ایران را به تصویر کشیده است.

  نسخه اصلی کتاب ایران، مهد همزیستی مسالمت آمیز ادیان توسط مرکز گفت وگوی ادیان و تمدن ها در خصوص تنوع فرهنگ ها در ایران تهیه و تدوین شده است.

  کتاب فوق الذکر حاکی از آن است که پیروان ادیان الهی از آزادی کامل در انجام عبادات و مناسک دینی و سبک زندگی خود برخوردار بوده ،  نمایندگانی در مجلس شورای اسلامی داشته و  در سازندگی کشور سهیم بوده و در ایام دفاع مقدس شهدایی به نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده و در نهایت الگوی کاملی از همزیستی مسالمت آمیز بین پیروان ادیال الهی ارائه می دهد.