در حال بارگذاری ...
 • دیدار اسدی موحد با رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی

  در دیدار مدیرعامل مؤسسه بین المللی الهدی با رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی بر ضرورت گسترش حوزه تولید و انتشار نشریات و آثار مکتوب به زبان های مختلف، تأکید شد.

  حجت الاسلام محمد اسدی موحد، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی  با حضور در محل حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با محسن مومنی شریف، رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.

   

  تولیدات مکتوب در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی

   

  حجت الاسلام اسدی موحد هدف از برگزاری این جلسه را  بررسی زمینه های همکاری مشترک میان حوزه هنری سازمان تبلیغات و مؤسسه الهدی برشمرد و آمادگی این مؤسسه در جهت تشریک مساعی و هم افزایی در زمینه توسعه خدمات فرهنگی، هنری حوزه هنری در بستر مبادلات فرهنگی را اعلام کرد.

   

  وی همچنین برای همکاری با حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در معرفی و ترجمه و انتشار آثار فرهنگی و تولیدات مکتوب در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و تمدن نوین اسلامی در عرصه بین الملل اعلام آمادگی کرد.

   

  در ادامه این نشست، طرفین ضمن تبیین راهبردها و اهداف مشترک در خصوص گسترش زمینه های همکاری، همفکری، مقرر شد کارگروه های کارشناسی نسبت به تدوین راهکارهای عملی در جهت توزیع و معرفی آثار فرهنگی، ادبی و هنری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در عرصه بین الملل با استفاده از ظرفیت های مؤسسه الهدی برای معرفی فرهنگ، هنر و تمدن ایرانی و اسلامی اقدام کنند.

   

  مومنی شریف هم در سخنانی، ضمن قدردانی از فعالیت های مؤسسه الهدی در حوزه تولید و انتشار نشریات بین المللی و آثار مکتوب به زبان های متنوع با توجه به شرایط و تنگناهای اقتصادی و مالی حاکم بر نهادهای فرهنگی دولتی تولید این قبیل آثار توسط مؤسسه الهدی را نشان از اهتمام و تعهد مدیران و کارشناسان این مؤسسه به رسالت فرهنگی بین المللی این مؤسسه انتشاراتی در راستای توسعه دیپلماسی فرهنگی ایران، ارزشمند و تأثیرگذار ارزیابی کرد.

   

  وی آمادگی همکاری همه جانبه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با مؤسسه الهدی در زمینه فعالیت های مشترک فرهنگی، هنری، آموزشی و انتشاراتی با رویکرد پاسخگویی به نیازهای فرهنگی آموزشی مخاطبان برون مرزی اعلام کرد.

   

   


  نظرات کاربران