در حال بارگذاری ...
 • شماره 142 نشریه «زمزم» منتشر شد

  شماره 142 نشریه «زمزم» با موضوع بزرگداشت مقام و جایگاه حضرت امام خمینی(ره) توسط مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی منتشر شد.

  شماره 142 نشریه «زمزم» با موضوع بزرگداشت مقام و جایگاه حضرت امام خمینی(ره) از سوی مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی  منتشر شد.

   رسالت آگاهی بخشی مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی مبنی بر ترویج سبک زندگی اسلامی و ترویج معارف اهل بیت(ع) در تولید نشریات بین المللی مورد تأکید بوده و بر همین اساس زمزم ماهنامه ای اجتماعی، فرهنگی، آموزشی با قدمت بیش از سی سال با محتوایی مربوط به امور نوجوانان است که با هدف طرح ابعاد گوناگون مسائل و موضوعات مربوط به نوجوانان، بر اساس آموزش الگوهای اسلامی زندگی مدرن و با نگاهی جهانی تهیه و تولید می شود.

  این شماره از نشریه با موضوع بزرگداشت مقام و جایگاه حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با موضوعاتی چون «صلح و دوستی از نگاه امام خمینی(ره)»، «معرفی امام خمینی(ره) برای نسل جوانتر» در مقاله شخصیت ملکوتی با نگاهی اجمالی و متناسب با سن مخاطب، زندگی امام(ره) و مبارزات ایشان و وقایع خردادماه منتشر شد.

  همچنین، در بخش «خاطرات آن بزرگمرد» نوجوانان در قالب داستان هایی جذاب، با زندگی امام خمینی(ره) آشنا می شوند و در راستای معرفی ادبیات کلاسیک ایران عزیزمان، قصه ای زیبا از مرزبان نامه با عنوان «آهوی دربند» را می خوانیم.

  زمزم در بخش بهداشت نشریه با پرداختن به ویروس کرونا که تمام جهان را فرا گرفته است، در قالب نوشته ای تحت عنوان «در خانه بمانید»، مخاطبان خود را با این خطر جدی برای سلامتی آشنا می کند.

   

  مخاطبان این نشریه در نوشته ای تحت عنوان «بندگی خدا» در قالب چند داستان کوتاه با تعالیم اسلامی آشنا می شوند و در بخش تلفن همراه، نوجوانان با مزایا، معایب و نحوه استفاده صحیح از این وسیله آشنا خواهند شد.

  لازم به ذکر است فایل نشریه به آدرس ذیل قابل استفاده و دانلود م یباشد :

  https://drive.google.com/file/d/1a8ud5PxgX9IExsOyvV3E5VxX7_qrO_V5/view?usp=sharing


  نظرات کاربران