در حال بارگذاری ...
 • شماره 324 نشریه «محجوبه» منتشر شد

  شماره 324 نشریه «محجوبه» ویژه بزرگداشت مقام و جایگاه حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران توسط موسسه فرهنگی ، هنری و انتشارات بین المللی الهدی منتشر شد.

   شماره 324 نشریه «محجوبه» به زبان انگلیسی ویژه بزرگداشت مقام و جایگاه حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از سوی مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی  تهیه و جهت انتشار قابل دسترسی است.

  در این شماره از نشریه «محجوبه»، موضوعاتی چون مبارزات امام خمینی(ره) در مقابله با ظلم و جور و اهمیت آزادگی، تعالیم اسلامی، نگاهی به سبک زندگی امام(ره) در خانوده، شعری زیبا در مورد امام خمینی(ره) و سبک زندگی اسلامی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای آمده است.

  مصاحبه با آیت الله سیدمهدی طباطبایی، با موضوع تعادل و حکمت در زندگی امام خمینی(ره)، گرانقدرترین زینت زن با موضوع حجاب و نقش سازنده آن، بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای در جهت مقابله با این ویروس مرگبار کرونا و وضعیت بانوان در جامعه و خانواده از دیدگاه امام خمینی(ره) در بخشی دیگر از این نشریه آورده شده است.

  در ادامه شماره 324 نشریه «محجوبه»، به دو مصاحبه از زبان دو بانوی فرهیخته که هر دو از اساتید گرانقدر ادب فارسی در هند، نکاتی چند از ملاقاتشان با امام خمینی(ره) در سال های حیات ایشان، مقاله خداوند آنان را دوست دارد به قلم شیوا با هدف معرفی آموزه های اسلام، مقاله پاسداشت، زمین، پاسداشت زن در باره اهمیت توجه به مادر زمین و زن بعنوان سمبل خلقت و زایش، مقاله نقش بانوان در مقابله با کرونا، مقاله روزجهانی مقابله با کار کودکان و مقاله امید و نومیدی در باره آشنایی با دیدگاه قرآن با این دو مقوله مهم پرداخته شده است.

   

  لازم به ذکر است فایل نشریه به آدرس ذیل قابل استفاده و دانلود م یباشد :

  https://drive.google.com/file/d/1fTmT6yjf3ltX8SXavFsPeggUJkoOGdNO/view?usp=sharing


  نظرات کاربران