در حال بارگذاری ...
 • مدیرعامل انتشارات بین المللی الهدی خبر داد:
  در آستانه سال نو و شیوع بیماری کرونا، کتاب های این موسسه با 50 درصد تخفیف عرضه می شود.

  حجت الاسلام محمداسدی موحد، مدیر عامل موسسه فرهنگی، هنری انتشارات بین المللی الهدی ،باتاکیدبر شعار«درخانه بمانیم ،کتاب بخوانیم »گفت: در آستانه سال نو و شیوع بیماری کرونا، کتاب های این موسسه با 50 درصد تخفیف عرضه می شود.

  به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی، هنری و انتشارات بین المللی الهدی ، حجت الاسلام اسدی موحد مدیر عامل موسسه با آرزوی سلامتی برای تمام هم وطنان و مردم جهان اظهارداشت: در آستانه عید سعید نوروز و با عنایت به شیوع بیماری کرونا که موجب افزایش فشار روانی این بیماری بر مردم شده، در یک همدلی ملی بین مردم و مسئولان خودقرنطینگی در شهرهای مختلف آغاز شده تا در بهار طبیعت، دوباره مردم عزیزمان را سلامت و خندان در شهرها ملاقات کنیم.

  وی با اشاره به درایت و مسئولیت پذیری مردم ایران، تاکید کرد: مردم فهیم و فرهنگ دوست کشور عزیزمان همواره از تمامی بحران ها سربلند بیرون آمده و این باره نیز همگامی مردم و مسئولان موجب شده تا از پیشرفت این بیماری جلوگیری شود؛ به همین منظور موسسه الهدی اقدام به فروش کتب خود با 50 درصد تخفیف نموده است.

  مدیرعامل موسسه فرهنگی، هنری انتشارات بین المللی الهدی با اشاره به شعار«درخانه بمانیم ،کتاب بخوانیم »به لزوم در خانه ماندن در این ایام گفت: در طرح فروش ویژه موسسه با همکاری و مساعدت درگاه های فروشی چون کتابراه، طاقچه، ژوبین، فراکتاب، پاتوق کتاب و کتابخوان نور، فروش نوروزی تا پایان فروردین ادامه خواهد داشت.

  حجت الاسلام و السملین اسدی موحد،مدیرعامل موسسه فرهنگی، هنری انتشارات بین المللی الهدی، در پایان با آرزوی بهروزی، سلامتی و برکت برای ایران اسلامی، تصریح کرد: امسال با شعار «در خانه بمانیم، کتاب بخوانیم» به استقبال بهار و مبارزه با شیوع بیماری کرونا خواهیم رفت.


  نظرات کاربران